Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 10.08.2008, 19:02

Czy armie z roznych epok moga walczyc w jednym oblezeniu ??

jak w temacie

w tutku nic na ten temat nie znalazlem, wiec zdaje mi sie ze moga.

prosze o odpowiedz kogos zorientowanego (moderatora) i zamkniecie tematu, co by zbednego spamu nie bylo ;)

2

Sunday, 10.08.2008, 20:19

Walczyć mogą jako wsparcie, nie można zakładać tylko oblegów na wioski z innych epok.

3

Monday, 11.08.2008, 18:24

Tez mi sie tak wydaje.

A czy armia ktora dolaczyla do oblezenia i zostala zniszczona, moze zostac odbudowana w "swojej" wiosce i jeszcze raz dolaczyc do oblezenia, czy tez moze nie mozna jej odbudowac az do konca trwania oblezenia?? co w/g mnie by bylo najuczciwszym rozwiazaniem, dolaczyles to masz armie zablokowana az do konca oblegu, nawet jak zginie.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 11.08.2008, 18:31

czy tez moze nie mozna jej odbudowac az do konca trwania oblezenia?? co w/g mnie by bylo najuczciwszym rozwiazaniem, dolaczyles to masz armie zablokowana az do konca oblegu, nawet jak zginie.
to sobie odbuduję jednostki i wsadzę w inną, ale jak mi pierwszą rozłupią do cna to ona przestaje istnieć
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

5

Monday, 11.08.2008, 18:33

dlatego możesz mieć kilka armii nie musisz opierać się tylko na jednej