You are not logged in.

[już zgłoszony] ujemny czas oblężenia?

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, August 10th 2008, 7:38pm

ujemny czas oblężenia?

załozyłęm w nocy oblrga, powinien sie zakończyć 20 minut temu. zamiast tego

Armia oblega wioskę Trupiarnia. Czas do końca: -1137 s
Armia oblega wioskę Trupiarnia. Czas do końca: -1178 s
Armia oblega wioskę Trupiarnia. Czas do końca: -1192 s

o co biega?

przejzałem tutorial, ale nic tam takiego znaleźć nie mogem. to jukiś bug jest? bo cholera całą armie mi tam uwięziło i że tak powiem - mam czym grać....

LaCroix

Intermediate

• Send private message

2

Sunday, August 10th 2008, 7:44pm

przejrzyj

[prawdopodobnie rozwiązany] Problem z zakończeniem oblegu
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

3

Monday, August 11th 2008, 3:14am

Czas ujemny pokazuje się w czasie trwania walki. Znika po paru chwilach.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

Konrad

Administrator

• Send private message

4

Monday, August 11th 2008, 9:58am

Taka sytuacja sporadycznie się pojawia, a z każdym takim nierozegranym oblężeniem eliminowana jest kolejna przyczyna wystąpienia tego błędu :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker