Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 31.01.2023, 22:29

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Do klubu moim zdaniem należą:

MIEJSCE IMIĘ KLAN EPOKA PUNKTY
1. Gladiator77 [Kolos] 3 3507879683
2. Fryzjer65 [Kolos] 3 3076047712
38. DobraDusza [Kolos] 3 214305750
47. Miki26 - 2 156263658
266. Gladiator45 [Kolos] 2 7059746


na to że to jeden multi klub wskazują:
godziny logowań,
np. dzisiaj:

miki 2023-01-31 05:04:15
gladiator 2023-01-31 05:05:24
fryzjer 2023-01-31 05:09:52

Gladiator45 miał na liście przyjaciół wpisanego .... Gladiator45 (pewnie chciał tego drugiego i nie ogarnął)

W jedno konto wrzucił swoj rocznik (77) a w drugi swój wiek (45) i myśli że tylko on taki sprytny :-))

Gladiator77 i Fryzjer65 zalozone dzien po dniu, zobaczcie numery ID

Podejrzewam, że tych multi kont jest więcej, z czasem wyłuskam wszystkie :-)

tyle tytułem wstępu.


jako, że gram dopiero od 4 miesiecy to nie porywam się na top 1 / 2
Ale taki Miki kusił.

Ciekawostka:
Stolice Fryzjer i Miki są koło siebie, w zasięgu
mimo to armia Miki stoi godzinami nieruszana :-)

poszlo całkiem - całkiem :-)

https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=11635118&key=cc049686ad
https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=11635305&key=d8a93dda2e



2

Tuesday, 31.01.2023, 23:31

Wazna uwaga:
od złomowania, które mi Gladiator urządził:
https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=ea9b0a9e99
(grałem wtedy od miesiąca i złapał mnie bez ciuchów)

wynegocjowałem zawieszenie broni do końca najbliższego boba (czyli do początku stycznia 2023).

Gladiator słowa dotrzymał.
Dało mi to czas na rozwinięcie stolicy. itd.

3

Thursday, 02.02.2023, 13:38

multi klub pyskuje
zalącze opis z konta gladiator żeby nie uciekło co za głupoty wypisuje ...





troche skomentuje

nie mowi się "cienki jak dupa węża" tylko "niżej niż dupa węża"
dupa to otwór, nie może być cienki tylko co najwyżej wąski
cienki to wiesz co jest, w spodniach nosisz :-)

to nie są "moje konta" tylko moi koledzy, gramy razem i swietnie sie bawimy.
niestety stwierdzili że premium nie bedą placić. jak dostaje sie 4 ataki na raz z gladiator 45 i gladiator 77 to kazdy moze sie zniechecic.
dwóch innych juz konta skasowało :-(

PH
moj PIERWSZY zwoj płonący jezdziec poranka właśnie kupiłem (jeszcze w oczekujących). wkleje link.
za 105 000 PH
tylko frajer rozważałby cene typu 300 000 itp.
edytowano:
prosze bardzo:
https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=bc5c00b7b3

27 YRD
nie pompowano mi konta
moglbym przedstawic dowody skad mialem te yrdy ale po co ? zeby jakis gosc bez wyobrazni zakumał ?
a co ja , matka teresa ?


jestes pierwszy zeby oskarzac, ale tak to juz jest ze zlodziej zawsze pierwszy krzyczy "złodziej"

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rand1" (02.02.2023, 15:08)


4

Monday, 06.02.2023, 20:05

Ale ześ się rozpisał :rotfl:

Tak ze płaczku coś mi tutaj nie gra :whistling: z tego co pisaliśmy jeszcze podczas Boba to mi pisaleś źe już masz ten zwój ma udźwig do hełmu, czyli drugiego lutego zakupiles drugi :sleeping:


Chodźbys się posral to nie dałbys rady uzbierać tyle pH w 3 miesiące w 3 epoce aby zakupić tyle run YRD bo mi to zajęło o wiele dłużej i uczciwie.


Z kolegami grasz dobre hehe i wszyscy zgodnie pakują ci drzewo na twoje konto. Oczywiście nie mają premii i tak szybko budują jednostki.


Gubisz się w swoich kłamstwa. A którzy to pokasowali konta jak nadal masz swoje multi !


W porównaniu do ciebie to niektórzy pracują na ranne zmiany i wstawaj wcześnie aby do pracy dojechać, wiec na prośbę rand1&Jerzys nie będziemy się już logować jak wstaniemy :rotfl:


Napisał byś tutaj jeszcze coś z kont swoich kolegów co se z nimi tak elegancko bawisz ! Bo widzę ze masz swój świat tutaj :thumbsup:

5

Monday, 06.02.2023, 20:09

Ps

Ciesz się ze nie zostałem w drugiej epoce bo byś w ogóle się nie rozbudowal bo dwa ataki dziennie i 40 mln surowców byś nie mial placzku

6

Tuesday, 07.02.2023, 09:15

Opis jerzysa czyli rand1 w 3 epoce



OPIS
Ciekawe co zrobi Gladiator jak zobaczy moje armie w stolicy.
takim byłem pryszczem, niewartym kompletu yrdów, zaledwie 2 miesiace temu...

więc ciekawe co zrobi, są opcje:
- pojdzie z atakiem stolicą
- jak tchórz wyśle jedną jednostkę, albo wyśle poboczną, albo jakieś jego multi wysle armie ... tak po tchórzowsku ....

Jak sądzicie ? :-)
3cia opcja - nic nie zrobi. bo ten top 1 atakuje tylko wtedy gdy ma gwarancje braku strat ...


Po :
1) Ne atakuje jednym pionkiem jak ty to już kilkakrotnie robiłeś teraz a chwalisz się jaki to wielki jesteś juz.
2) nie podniecam się pajacyku na forach jak skroje gracza w 2 epoce bez ubranka, tym bardziej jak co się napakowales runami YRD oczywiście nie uczciwie.
3) bawi nas twoja gra, aby na czas sobie ochronki zrobić :) i pionki puszczać aby spokojnie drzewo przerzucać.
4) jeszcze bardziej nas bawi jak siedzisz całe dnie i w nocy aby konto budować i spokojnie mnie zaatakować aby księży skasować.

Tak że Jerzysku nudno się w 6 epoce zrobiło i tutaj teraz szukasz sensacji i podniecasz z się na forum. Czemu sądzę że to ty ?

Po:
1) nocne ataki takie same jak nocne naloty na mojego klanowicza.
2) jak ci opuściłem do Boba bo płakałes mi 3 dni i skrzynkę zawalales wiadomosciami. Od razu opisy takie jak masz w 6 epoce na multi kontach. Czyli numeracja.
3) oczwyście jesteś w swoim kłanie gdzie są tylko twoje konta.
4) wiec nie musisz opowiadać jak zdobyłem swoje pH
5) twoje wpisy na forum jerzysa i rand1 obejrzy sobie to jedna i ta sama osoba. Lubisz się rozpisywać i zwracać na sebie uwagę tutaj, bo tylko ten wirtualny świat ci w twoim życiu został.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 18.02.2023, 17:21

Nowy wątek nie ma tutaj nic wspólnego bo to było szybkie złomowanie :sleeping:

Łaził tak i wynosił mi drzewo. Jak byłem w wiosce to atakował stolice, jak byłem w stolicy to przelaził do wioski i atakował moja wioskę. 3 dni temu brakło 30 sekund aby go skasować.

A tutaj był przypadek że wysłałem do stolicy armie :rotfl: a a ten od złomowania rand1&jerzysek napalił się na 40 jednostek :D które stały w stolicy.
I oto efekt :thumbsup:

https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=9a9a3f5511

Zaraz będzie mnie od tchórzy wyzywał a on taki odważny, bo leciał po drzewo i się nadział.

Ale ze się nie pochwalił że atakując 3 epokę to nie to samo co z drugą epoka bez kompletu yrd

8

Saturday, 18.02.2023, 23:42

ja przynajmniej nie boje się atakować ...

nie to co niektórzy.





Nowy wątek nie ma tutaj nic wspólnego bo to było szybkie złomowanie :sleeping:

Łaził tak i wynosił mi drzewo. Jak byłem w wiosce to atakował stolice, jak byłem w stolicy to przelaził do wioski i atakował moja wioskę. 3 dni temu brakło 30 sekund aby go skasować.

A tutaj był przypadek że wysłałem do stolicy armie :rotfl: a a ten od złomowania rand1&jerzysek napalił się na 40 jednostek :D które stały w stolicy.
I oto efekt :thumbsup:

https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=9a9a3f5511

Zaraz będzie mnie od tchórzy wyzywał a on taki odważny, bo leciał po drzewo i się nadział.

Ale ze się nie pochwalił że atakując 3 epokę to nie to samo co z drugą epoka bez kompletu yrd

9

Sunday, 19.02.2023, 11:36

Dzięki kolego za wrzucenie mojego posta. Juz odzyskałem hasło do forum. :thumbup:

Tak tak nie boisz się, to ciekawe czemu zawsze na pusta stolice atakujesz. Ani razu nie zaatakowałes jak stołeczna stała !
Jak zaatakuje jak będzie armia stołeczna stała to wtedy możesz napisać ze się nie boisz :thumbsup:




10

Sunday, 19.02.2023, 22:16

"dzieki kolego :-)"
dobre ...
konta pomyliłeś :-)))))
a wiesz co to zdradza ? emotikony :) gdyby wpis był bez nich to może by ktoś uwierzył ...



wielokrotnie moje armie stały i jakoś nie atakowałes
biorąc pod uwage poziom Twojej i mojej stolicy wydaje się to .... dziwne
tchórzliwe ...

ale jak się odbuduje to zapraszam
może nabierzesz odwagi ?

na razie radośnie rozwalacie mi odbudowę, zawsze to jakieś "bohaterstwo"

11

Thursday, 23.02.2023, 08:11

Zastanow się czy armie czy stolica twoja stała.

Teraz też czekam jak twoje 3 armie będą w stolicy to prawie 23 tysiące jednostek, no ale jak widać boisz się i puszczać sobie pionki na stolice.

Nie rób z siebie takiego bohatera, bo stać z 4 armiami to nie bohaterstwo. I tak mówiąc nie atakuje na twoje zawołanie tylko wtedy jak mam chęć i jest okazja :rotfl:


Tak ze jak jesteś takim twardzielem to zostaw te 3 armie w stolicy wpadnę do ciebie. Może akurat siadzie ci szarza i wygrasz. :!:

12

Monday, 27.02.2023, 22:47

" ja przynajmniej nie boje się atakować ...

nie to co niektórzy."

I co bohaterze ?
Takie odważny a uciekł :rotfl:

Przed atakiem to stało !

https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=11687659&key=443abf9de6

Gdy wszedł atak to to stało ! Tchórz uciekł ! Odważny jest jak ma 4 pełne armie i kogoś od tchórz wyzywa.
Pisałeś ze się boje a poleciałem na twoją kumulkę !

https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=11687669&key=ea3c066338

I nie pisz do mnie na grze bo tylko mi skrzynkę zawalasz tymi twoimi wypocinami.

13

Tuesday, 28.02.2023, 21:40

jak moje 4 pelne armie stoją to ich rzeczywista siła (z uwzględnieniem przewagi halek nad piechurami i herosem 60+) odpowiada mniej więcej (bardziej mniej, nie liczylem) twojej samej stolicy.

czy ty sadzisz ze tylko ty jestes sprytny i cfany a reszta to skonczeni idioci ?

z tymi herosami (+- 30 lvl) piechurzy z moich 3 armii nie zabijaliby twoich halek nawet w szarzy ...
bo mają -30% w ataku do halek i -30% w obronie do halek
a i jeszcze halki by mialy przewage ponad 100 % w ini

jak chcesz złapac frajera na jego pewny zlom bez twoich strat to musisz starac sie bardziej

ale zapraszam z atakiem jak się odbuduje
bochaterze...

moja stolica ma siłe armii mniej wiecej twojej pobocznej
matko, jak mozna byc takim tchorzem ...



EDIT
w ogole nie licząc rycerzy których ja mialem 600 a ty 6000 , wydobycie drewna potrzebne do utrzymania armii w moim przypadku to 111 k drewna (mam na mysli te moje 3 poboczne + kilka procent stolicznej) a u ciebie 134 k drewna sama stolica
z tego moja "kumulacja" w 95% na herosach -+ 30 lvl a twoja w 100% na herosie 60+ lvl

ale to bez znaczenia bo nawet bez szarzy halki by spustoszyly piechurów, nie byłoby komu zadawac obrazen w 1 rundzie

wiec prosze nie palic glupa ze jakakolwiek wyrownana walka była tu mozliwa

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "rand1" (28.02.2023, 21:51)


14

Wednesday, 01.03.2023, 16:04

Chłopie przy takich ilosciach jednostek przy szarzy nie ma znaczenia czy to piechotą czy halka pustoszysz czyjąś armie.

Nie gram miesiąc tylko dłużej i wiem jakie są wyniki walk z szarza. Więc przestań juz się bronic tymi twoimi wywodami, bo nie ja jestem tchorzem tylko ty.

Nie ja ci kazałem budować stolice w ilość jednostek a nie w jakosc, to nie szosta epoka !

15

Wednesday, 01.03.2023, 20:16

nie ważne czy sie gra długo tylko czy się umie liczyć i wnioski wyciągać

albo szarza pozwala zabić "na jeden cios" albo nie

halka kontra piechur, dzięki przewadze ini , ma dwa ciosy
przy szarzy zabija piechura, rozwniez dzieki +30 %
jesli ilość halek i piechurów jest podobna to zanim beda mogli uderzyć piechurzy , juz nie bedzie komu uderzać


sory ze tlumacze jak 1diocie ale poczulem ze musze...

i od kiedy "przy takich ilościach jednostek" ma znaczenie ???
jak jest 1000 zamiast 100 to szarza jednej jednostki jest lepsza ?!?!


EDIT:
za jakiś czas będziemy mieli stolice na tym samym poziomie centrum ...

z przyjemnością , już teraz proponuje walke armia stoliczna na armia stoliczna...
I armie stoliczne muszą być odbudowane oczywiście

przyjmujesz wyzwanie ?

tyle krzyczysz że nie jesteś tchórzem, tylko że ja jestem...
wiec : SPRAWDZAM :-)

PS.
myśle że w ciągu "do roku" roku nasze stolice się zrownają.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rand1" (01.03.2023, 20:29)


16

Thursday, 02.03.2023, 11:51

No proszę, teraz od idiotów mnie wyzywa :thumbsup:

Jerzysku za dużo siedzisz na tej grze !
Moja armia stoliczna tyle razy stała sama w stolicy i jakoś miałeś całą stoliczna i nie zaatakowałes.

Ty naprawdę żyjesz chyba juz tylko w świecie fantazji, do roku chcesz się zrównać do poziomu mojej stolicy :rotfl: chyba jak sobie zrobisz jeszcze kilkanaście kont co by ci drzewo dawaly :thumbsup: .


Pewnie ze przyjmuje, będę czekał w stolicy bez dodatkowych armi i dodatkowych jednostek przyjmujących na siebie uderzenia twojej stołecznej czy samych bohaterów dających czary na osłabienie jednostek.
Teraz czy ty idziesz na całkowitą czysta potyczke. Czyli wszystko na froncie a nie atak lub obronę w obwodach !


Stać cię na to ?

17

Thursday, 02.03.2023, 14:31

znasz takie powiedzonko ?
https://wsjp.pl/haslo/podglad/29666/ktos…krowie-na-rowie

jesli użyje go wobec Ciebie czy to oznaczy że nazywam Ciebie krową i to jeszcze taką co stoi na rowie ?
mysl chłopie.



zaproponowałem armia na armia
1 na 1

ustawienie armii, rodzaj jednostek, liczba jednostek, miejsce posadowienia oczywiście jest po stronie każdego gracza, z całkowitą dowolnością
np.
dam herosa z przodu, 500 kaplanów z tylu i będzie remis :-DDDD
jaki remis, moja armia zbije wiecej !

bo wlaśnie - kryterium zwyciestwa - to oczywiście ilość zdobytego doswiadczenia ...
czyli wygrana :)


zakładam że zajmie mi rok zrównanie stolic.

"kilkanaście kont co by mi drzewo dawały"
a widzisz jakies chocby jedno ???
nie wiem co bierzesz ale bierz połowe.

18

Saturday, 04.03.2023, 12:37

ja już wiem !!!

Ty sie boisz tego starcia ...

To dlatego tak bardzo polujesz na moją odbudowę !

Tytuł wiadomości Nadawca Data wysłania
Gracz Gladiator77 zaatakował za godzine tez pls [107,99]! - 2023-03-04 12:11:02
Gracz Gladiator77 zaatakował za godzine tez pls [107,99]! - 2023-03-04 06:51:03
Gracz Gladiator77 zaatakował 1 h ochrony [107,99]! - 2023-03-03 18:38:09

20 jednostek lezy i 0,5 m drewna (on ma pojemność kilkanaście milionów) a ten leci....
:-)

moje ego zostało połechtane ;-)

19

Monday, 06.03.2023, 16:08

Jak tak patrzę na te twoje wszystkie wpisy, to myślę że coś z tobą nie tak. 8|

Najpierw płacz abym ci odpuścił bo chcesz się rozbudować. Potem płacz ze cie nie atakuje bo zbudowałes sobie kumulkę i każdy ma cie wtedy atakować, jedna armia mniej i juz się boisz przyjąć jedna armie na trzy swoje. Straciles stoliczna to robisz z siebie bohatera i jaki ty odwazny jestes, chodź atakowales bo myślałeś ze stolica pusta.
Zaraz po tym płaczesz ze masz sama piechotę i ciężko przeciwko halka walczyć 1&1 chodź sam sobie tak wybudował wiocha pod piechte.
Teraz zaś nikt nie może cię atakowac bo się odbudowywujesz i płacz na forum bo mu skasowałem 60 piechoty i trochę drzewa zabrałem a robisz to samo.

https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=11682808&key=0a30ac5786



Słuchaj to nie simsy tylko czas wojny i wcale się takiego grajka nie boje co pozjadal rozumy w 6 epoce i myśli ze w 3 epoce tez będzie rządził :rotfl: :rotfl:


A co do twoich multi to zapomniałem że to twoi koledzy którzy się nie rozbudowywuja tylko skupuja twoje drzewo przez handel bo po to sobie wybudował te ryneczki do handlu surowcami.
Cały czas nie robią nic tylko pionki ci na stolice puszczają bo bidulek ma tylko 3 armie i musi je chronić i cały czas oblężenia ochronne aby ci nikt czasem oblężenia nie zalozyl. Za tem to na pewno nie multi twoje :whistling:


Tak ze tu nikt nie będzie robił co ty chcesz bo każdy gra po swojemu, wiec jak się odbudujesz to zapraszam ta śmieszna twoja stoliczna do mnie na pewno swoją armia nie uciekne przed twoja :!:




20

Monday, 06.03.2023, 23:10

jesteśmy umowieni "nie jak rozbuduje stolice" tylko jak zrównam się z twoim centrum. (pisałem ze zajmie mi to do roku).

nie porownuj armii stolicznej (2 x wieksze wydobycie z ustroju i najsilniejszy heros) do pobocznych, zabranych graczom nieaktywnym

moja "kumulacja" 4 armii była mniejsza ilościowo niż twoja stolica i mimo to bałes sie atakować

oraz (co juz pisalem wczesniej) przy pelnych yrdach armie 3 herosów okolo 30 lvl nawet w szarzy by zadawały minimalne obrazenia (piechota na halki), naprawde nie wiesz tego ? czy glupiego udajesz?

jedyna armia ktora była w stanie zadac jakies straty (heros 50) to moja stolica , ktorej nie mialem

nie tylko ja mam oblegi ochronne, Ty też miałeś ich kilka ostatnio...

a, i ja nie robie z siebie bohatera tylko z ciebie jaja, a to roznica.

ciesze sie ze walka miedzy nami jest zaplanowana i uzgodniona.
nie mogę sie doczekać.
mam nadzieje ze nie wycofasz się w ostatniej chwili :)