Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 07.03.2023, 11:52

Z matematyki mi dobrze szlo w szkole ale teraz chyba jakieś inne obliczenia są bo:

Stolice która straciles u mnie to 24 tysiące jednostek
Poboczne twoje to 23tysiące jednostek
W tamtym czasie oczwyście bo teraz masz ich już więcej.

Moja stoliczna to 29 tysięcy jednostek w tamtym czasie.

Więc policzmy

24stolica+23poboczne=47 tysięcy jednostek

twoje armie ------------moja armia
47 tys............《 ............29tys.


Coś mi tutaj nie pasuje ?
Nie wiesz co czasem ? Bo z twoich obliczeń moja stoliczna przewyzszalem liczebnie twoje wszystkie armie.
Tak że zanim napiszą ze się ktoś twojej kumulkę boi to dobrze sobie oblicz. Bo niektórzy z głową grają a nie na pale wszędzie latają.


A co do wiosek to trzeba było sobie bojówki wybudować porządne a nie byle co brać i to nawet co postawiłem sobie jako eco 8| i liczyć ze takie armie na piechte mają szansę 1&1. Ja jak byś zauważył nie brałem wiosek po nieaktywnych graczach tylko z głową poszukalem i wybudowałem porządne bojówki :rotfl:


A co do starcia to tak jak już mówiłem nie fantazjuj za bardzo z tym ze dorównasz mojej stolicy z rozbudowa. Bo chyba nie masz na myśli ze ja się nie będę budował dalej tylko stał rok armia w stolicy i czekał aż dobijesz swoją do mojej.


Ochronki sobie robiłem ale nie dlatego że się bałem zabrania wioski tylko straty czasu bo twoi koledzy :rotfl: z nierozwijajacych się kont blokowałli mi lotki abym nie mógł sobie spokojnie drzewa przenosić do stolicy. Ale pisałeś ze tych kont juz nie ma teraz bo przeze mnie pokasowali konta, czyli założyli nowe z takimi samymi nazwami.




22

Tuesday, 07.03.2023, 21:16

nie patrz tylko na ilości
patrz na poziomy herosów
patrz na to ze ty masz halki a ja piechorow prawie wylacznie

jakbys zataakowal to piechota z moich pobocznych drapala by twoje ...
a twoje by zabijaly

wiec nie patrz tylko na ilosci

i juz mi nie odpowiadaj bo widze ze sie uzalezniasz od tej konwersacji ...

23

Thursday, 16.03.2023, 11:42

Ktoś z administratorów sprawdza jeszcze te multikonta?


24

Tuesday, 04.04.2023, 12:25

Myślałem że się sam poochwalisz i czekałem 8|

Więc kolega robił z siebie i robi nadal bohatera źe jaki on odwazny i mnie atakuje, ale tym się nie pochwali żem go zaatakował jak przylazla jego kumulka do stolicy ? Były tylko trzy armie bo 4 jego armia właśnie mi piechte w innej wiosce kasowała.

Oto piekne złomowanie !

https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=11730584&key=a190439fec

25

Thursday, 06.04.2023, 00:29

Jak patrzę na te Wasze armie to tak sobie myślę... 8|
Nowy serwer bez bobów i chyba nawet także bez natychmiastowego ukończenia budynku.


26

Thursday, 06.04.2023, 10:09

ja gram tu od pol roku
walcze z top 1

i bardzo nie chce resetu

jaki wtedy byłby sens gry ?

teraz gladiator ma jakies szanse, coraz mniejsze...
jakbysmy obaj zaczynali od zera to po 2 godzinach byłby kwiczącą farmą.

27

Thursday, 06.04.2023, 23:31

Za dużo fantastycznych filmów żeś się naogladal.

Z tyloma kontami na pewno byś królował w co nie wątpię.
Ja o dwa lata dłużej ale w trzeciej epoce kolo 4 miesięcy dłużej gram.

Mi tak w krótkim czasie nie udało się uzbierać tyle pH jak tobie ze po dwóch miesacach mógłbym sobie kupić komplet YRD i parę zwoji co mało tez nie kosztują nie wspomnę o nabijanie bohatera w szybkim tempie jak ty.

Tak że jesteś cienki, i bojazliwy. Najpierw chciałeś się zmierzyć stolicznymi, jak się zgodziłem to sie wycofales i wymyśliłes ze jak dobijesz zamkiem do mojego zamku.

A wspominałem już jak to mi płakałes i zawalales skrzykne wiadomosciami żebym ci odpuscil ? JA NIGDY DO NIKOGO NIE NAPISALEM aby mi odpuścił przez tyle lat co gram w ta grę.


Tak że sobie żyj marzeniami jaki to jesteś najlepszy. Pioneczku

28

Friday, 14.04.2023, 14:43

O widzę, że forum się ożywiło po latach. Niemniej mam wrażenie, że zostało opanowane przez jakiś przedszkolaków, którzy znudzeni rzucaniem piaskiem po oczach, porównują wielkość łopatek tekstami w rodzaju: "moja jest większa! a wcale nie bo moja!" itp. Panowie, (bo myślę, że piszą przedstawiciele tej brzydszej części ludzkości) ile Wy macie lat?

29

Friday, 14.04.2023, 20:19

Ale trzeba przyznać, że obaj mają naprawdę duże łopatki. :)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Friday, 05.05.2023, 05:38

Ale zły jestem na siebie ;>

Puściłem atak i aby szybciej doszli dałem udźwig i zająłem się kanapeczkami do pracy i tak wyleciało mi z głowy aby zerknąć czy zmieniać na komplet yrd-ow no i masz brakło 12 yrd a by mogło być ciekawie przy tych szarżach w pierwszej rundzie :rotfl:

A tak to odbudowa armi, ale 100k doświadczenia wpadło :thumbsup:

https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=deba19f2ff

A jak by cię interesowało to ja gram tam :rotfl:

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (05.05.2023, 07:10)


31

Friday, 05.05.2023, 07:56

Exp ładny, ale jakim kosztem. :P

Spiryt, ile czasu się taką armię odbudowuje, z pół roku?


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Friday, 05.05.2023, 07:58

Nie wiem ;(

Ale 3 lub 4 miechy na pewno będzie budowa :rotfl:

33

Friday, 05.05.2023, 08:12

3 - 4 miesiace ?
ej, nie bierzesz pod uwagę że ja będę pomagał :-)
postaram się być tak pomocny jak Ty w czasie mojej odbudowy ...

a co do:
A jak by cię interesowało to ja gram tam


to znowu Ci sie konta pomylily :-))))


wszyscy wiedzą o czasu tamtej wypowiedzi:

Dzięki kolego za wrzucenie mojego posta. Juz odzyskałem hasło do forum.

Tak tak nie boisz się, to ciekawe czemu zawsze na pusta stolice atakujesz. Ani razu nie zaatakowałes jak stołeczna stała !
Jak zaatakuje jak będzie armia stołeczna stała to wtedy możesz napisać ze się nie boisz

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Friday, 05.05.2023, 09:02

Nie [omylily mi się tylko nie chce mi się już z drugiego konta na forum pisać aby nikt nie wiedział kim jestem.

I jak bym miał konto Fryzjera jak to wypisujesz głupoty to byś miał skasowane wojo. Bo bym z drugiego konta posłał atak aby pozamiatał .

35

Friday, 05.05.2023, 09:39

fryzjer ma niższego herosa, niekoniecznie by pozamiatał a nawet jeśli to miałby skasowane pol armii ...

nawet jakby mu sie tak poszczescilo z szarzami jak tobie, miales weilkie szczescie

a jakby nie dostał szarz w 1 rundzie to by bylo jeszcze ciekawiej


EDIT
i jeszcze: dla graczy takich jak fryzjer strata nawet 20% armii to katastrofa. toć to 2 miesiace odbudowy...
a dla mnie odbudowa to nie problem
lubie sie odbudowywać
i robie to w 4 wsiach jednoczesnie :-)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rand1" (05.05.2023, 09:47)


36

Friday, 05.05.2023, 10:04

Spiryt vel Gladiator chyba usunałes raport ?
skargi są że link nie dziala ....


na szczęscie ja nie usunałem:

https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=949b994d10

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Friday, 05.05.2023, 10:36

Przepraszam Twoich fanów że przypadkiem usunąłem linka :whistling:

Zapomniałem go sobie zapisać.
Bo podziwiam w tak krótkim czasie uzbieranie yrd-ow nie tylko dla głównego boha ale także dla pobocznych :rotfl: nie wspominając o zwojach drogich.

No ale jak się ma kilka 6 epok to można pokombinować z pH :thumbsup:

38

Friday, 05.05.2023, 12:32

oceniasz po sobie....


nie miałem wsparcia w PH z innych kont
jak był event w listopadzie 2022 to wydropiłem zwój i go sprzedałem
poszedł za sporo ph (miliony) i zapewniam ciebie (do sprawdzenia przez administracje) ze nie kupil go nikt kogo znam , nikt "z polecenia"

wiec jak nie wiesz , nie masz dowodów to bardzo prosze - nie oskarzaj


EDIT
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=aucti…&prefix=99&p=17
tu jest widoczny zwój ktory sprzedałem

kilka zaprzyjaznionych osob chciało go kupić (to dobry zwój) ale zrezygnowali (? nie mieli ? nie chcieli ?) jak cena przekroczyła 2-3 m

nie wiem kto go kupil i guzik mnie to obchodzi, na zdrowie.

wiec nie oskarzaj chłopie
i nie szukaj extra powodów swoich porażek ...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rand1" (05.05.2023, 12:41)


39

Friday, 05.05.2023, 18:06

Tak mi się skojarzyło... :rotfl:



40

Friday, 05.05.2023, 20:17

skojarzenia to przeklenstwo ;-)

ktos narzekał że heros został ...

poprawione:
https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=8137bbe881