Nie jesteś zalogowany.

1

Wednesday, 10.05.2023, 12:40

Ustroje polityczne - zmiany, propozycje nowych

Dzień dobry,

To znowu ja. :) Ustroje polityczne wymagają lekkiego balansu...


1 epoka
Szamanizm - Jest ok. tylko do zmiany jak też w Inkwizycji, że sami także nie możemy oblegać wiosek.
Propozycja 3 ustroju: Dzikie Hordy - +10 atak, +10 ini, -10 obrona wszystkich jednostek.

2 epoka
Propozycja 3 ustroju: Koloseum, lub coś związanego z walkami na arenie - +10 do ataku, inicjatywy i obrony dla wszystkich jednostek.

3 epoka
Despotyzm - Tutaj + chroniona wioska do wyboru.
Agrokracja - Osłabienie do +50% wszystkich surowców w stolicy, zabranie możliwości chronienia wioski i dodanie tej możliwości do Despotyzmu.
Propozycja 3 ustroju: Epoka żelaza - +50% żelaza we WSZYSTKICH wioskach, ewentualnie innego surowca?

4 epoka
Inkwizycja - Jak w przypadku Szamanizmu, sami także nie możemy oblegać wiosek. Może jakaś ochrona przed nalotami?
Reneseans Da Vinci - +10 do AA, +10, do Ataku, +10 do Obrony, + 10 do Inicjatywy wszystkich jednostek.

5 epoka
ONZ - dodatkowo wybór jednej chronionej wioski przed oblężeniami, aktualnie takiej możliwości nie ma w 5 epoce.
Terroryzm - do edycji ograniczenie jednostek, bo to, że sobie zrobię nalot 10 gromami to za bardzo nie daje mi żadnych korzyści, już wolałbym 30 bombowcami.


Jeśli macie jakieś inne ciekawe propozycje, piszcie.


Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio edytowany przez "Arlo" (15.12.2023, 01:28)


2

Wednesday, 10.05.2023, 14:42

ja bym tego co jest nie ruszał, ale na nowym serwerze bym pograł.
takim od zera.

3

Wednesday, 10.05.2023, 15:55

nie ruszał bym tego co jest ewentualnie zmiany na nowym serwerze jedyne zmiany widzia ł bym w szkoleniu jednostek dla nie premium 1 slot z max 20 sztuk jednostek i dla premium wiadomo 4 sloty po 50 sztuk choć z tego co mi wiadomo Administracja nie planuje zmian.

4

Tuesday, 23.05.2023, 01:08

Edit.

Pograłem trochę w 4 epoce i wypada słabo na tle innych, epoki 3 i 5 mają ustroje dające boosta do produkcji jednostek; 4 epoka tego nie ma i wypada słabo w rywalizacji z nimi, także w poście wyżej dodałem propozycje zmiany ustroju Renesans da Vinci i dodatnie oprócz AA jeszcze kilku atrybutów dla jednostek.

Jeszcze raz przechodzę przez wszystkie epoki na obu serwerach i widzę co by należało poprawić w przypadku wystąpienia wyrównanych walk w tychże epokach. :thumbup:


5

Saturday, 08.07.2023, 00:36

Edit2.

Mam wiele pomysłów jak ulepszyć tą grę. Nie będę tworzył nowych tematów, bo i tak nikt tego nie tego nie czyta. :(

Tutaj uwaga, że Terroryzm jest trochę słaby. Wybiorę sobie Terroryzm, aby móc zrobić nalot 10 Gromami. Do usunięcia i zastąpienia, albo ewentualnie edycji do np. max 30 jednostek.

Wprowadziłbym też automatyczne usuwanie kont/wiosek nieaktywnych po np. 18 miesiącach nieaktywności.


6

Saturday, 08.07.2023, 17:03

"Wprowadziłbym też automatyczne usuwanie kont/wiosek nieaktywnych po np. 18 miesiącach nieaktywności."
całkowicie sie nie zgadzam. po co ?

za to wprowadziłbym że konta zablokowane "odblokowywałyby się" , ale nie do oblegów i nalotów

7

Saturday, 08.07.2023, 18:21

Po to, aby nie było tyle surowców na serwerze. ;)

Nie potrzebowałbyś, aż tylu wagonów do transportu drewna. :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Arlo" (08.07.2023, 19:09)