Nie jesteś zalogowany.

1

Tuesday, 16.05.2023, 08:25

head hunter - zbieram artefakty - konkurs - zasady

Aktualny Artefakt WC4

zaczynam od 1 milion ph za artefakt


cena będzie rosła o 100k na każdy poziom


zbieram artefakty po kolei wiec zależy mi na "nowym" ( link na potwierdzenie ze "nowy" ) ,

zaczynamy od Wrota Czasu - poziom 3


Pozdrawiam
w grze LouisCypher

p.s. jeśli po arta poleci większa ekipa myślę ze administracja nie będzie miała nic przeciwko na podzielenie ph przez aukcje ;)

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (04.07.2023, 13:50)


2

Monday, 22.05.2023, 09:10

Cześć :) Może jakieś konkretniejsze informacje na temat jakich artefaktów potrzebujesz?:P

https://www.zrozumiecstarosc.pl/

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "KreatywnyUser" (26.05.2023, 09:21)


3

Monday, 22.05.2023, 09:43

LC, A ty chcesz zeby one w zbrojowni lezaly po kolei obok siebie ?

4

Tuesday, 23.05.2023, 08:36

na początek artefakt z WC3

nie chce oddać artefaktu dziad jeden wrrr.....

i tak chciałbym żeby leżały po kolei

5

Tuesday, 23.05.2023, 11:55

to zrób konkurs ze ten kto TERAZ zaliczy te expe i udowodni to raportem i sprzeda itd. dostanie ph

inaczej stare dostaniesz i sie rozsypie ...

tez tak kiedys chcialem zrobic ale determinacji zabraklo ...

6

Thursday, 21.12.2023, 04:12

Aktualny Artefakt WC4

zaczynam od 1 milion ph za artefakt


cena będzie rosła o 100k na każdy poziom


zbieram artefakty po kolei wiec zależy mi na "nowym" ( link na potwierdzenie ze "nowy" ) ,

zaczynamy od Wrota Czasu - poziom 3


Pozdrawiam
w grze LouisCypher

p.s. jeśli po arta poleci większa ekipa myślę ze administracja nie będzie miała nic przeciwko na podzielenie ph przez aukcje ;)
Aktualny Artefakt WC4

zaczynam od 1 milion ph za artefakt


cena będzie rosła o 100k na każdy poziom


zbieram artefakty po kolei wiec zależy mi na "nowym" ( link na potwierdzenie ze "nowy" ) ,

zaczynamy od Wrota Czasu - poziom 3


Pozdrawiam geometry dash lite
w grze LouisCypher

p.s. jeśli po arta poleci większa ekipa myślę ze administracja nie będzie miała nic przeciwko na podzielenie ph przez aukcje ;)

Rozważ udostępnienie ofert widocznych wszystkim graczom podczas aukcji. Ta przejrzystość może dodać strategii, ponieważ gracze mogą dostosowywać swoje stawki w oparciu o konkurencję.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "lelarboard" (15.02.2024, 10:54)