Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 18.05.2023, 11:58

chcialbym zasygnalizować niszczenie gry TE

chcialbym zasygnalizować niszczenie gry TE poprzez akcje jednego gracza, który założył specjalnie nowe fake konta aby zniszczyć dziedzictwo wszystkich graczy TE na serwerze T1

Moim zdaniem administracja powinna coś z tym zrobić.

nie będę mówił kto jest tym graczem bo tenże zapluje się w zaprzeczeniach

zasygnalizuje co się dzieje

powstały, jeden po drugim, 3 (co najmniej) fake konta:
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=50095
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=50096
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=50097

na mapie przeniosły swoje stolice jedna obok drugiej:
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=map&cx=100&cy=95

te konta logują się tylko po to aby przejmować i kasować wypasione wsie z 2 epoki.

ponieważ ich "operator" jest leniwy , to koduje daty kasowania budynku centralnego w nazwie wioski:
30m poziom 5
Współrzędne [ 76 : 48 ]

18jjj poziom 4
Współrzędne [ 5 : 65 ]

m30 poziom 5
Współrzędne [ 79 : 64 ]

5cz poziom 5
Współrzędne [ 89 : 49 ]

23mmm poziom 5
Współrzędne [ 30 : 30 ]

liczba w nazwie wsi to zakodowany dzien miesiąca kiedy budynek centralny się skasuje i "operator" wejdzie na konto żeby tę wies skasowac i oblec nową.
mmm to maj, pozostałe to pewnie czerwiec i lipiec
ten gracz nie ma za dużo wyobraźni.

takie usystematyzowane działanie NISZCZY grę Czas Wojny dla innych graczy.

skasowanych zostało już kilkanaście wsi.

podobną robotę robi konto gladiator45 oraz DobraDusza w 3 epoce i pewnie wiele innych ...


Administracjo, ktoś niszczy Wam grę ...
Może warto się przyjrzeć ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rand1" (18.05.2023, 12:05)


2

Thursday, 18.05.2023, 12:52

widze ze te konta zostały zablokowane ....


troche to wylanie dziecka z kompielą bo to w takim samym stopniu zablokowało te wioski dla innych graczy :-(((

zablokowanej wsi nawet atakować się nie da :-(

3

Thursday, 18.05.2023, 13:43

kolejnym graczem ktory chce skasować wypasioną (lvl 45) wies jest gladiator:
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=map&cx=21&cy=47

zamek już skasował i pewnie teraz skasuje wies

kochani gracze ! wyslijcie na te wies atak lub skan osoadnikiem !
dopoki "jest w drodze" to ten gracz nie skasuje dobrej wsi !


apropos kont zakładanych jedno po drugim:
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=49994
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=49995

zgadnijcie kto to ?

:-DDDD

i z kim scisle wspolpracowali jeszcze dzisiaj rano ?

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 18.05.2023, 14:40

Ty masz coś z głową ?

Tylko że ja ją wybudowałem donosicielu, więc ją sobie skasowałem.
Stać mnie zeby sobie budować i kasować wioski. Jak będę chciał to będę przejmował i kasował wioski, bo nie jest to zabronione.

Wystarczy że ty będziesz puszczac pionki po 14 h z innych kont co ci całe drzewo oddają i się nie budują.

Boisz się że jak będę mieć wolnego słota to ci oblężenie założę ?

5

Thursday, 18.05.2023, 18:26

Wooo, ale dymy. :)
No, ale trzeba przyznać, że nieźle rozpracował Waszą szajkę. :rotfl:


6

Friday, 19.05.2023, 09:23

Chciałem się odnieść do pomówień odnośnie kont fryzjer nie ma nic wspólnego z kontem gladiator 77 nie wchodzę na forum nie odpisuję ale pierdoły jakie wypisuje rand is Jerzys bo to ta sama osoba to są urojenia człowieka który musi być we wszystkim pierwszy i zawsze widoczny.Jeśli ktokolwiek psuje tę grę to właśnie on kombinator i manipulator a ile ma kont a może z ilu korzysta to nie wiem czy on sam wie.Niech ktoś spróbuje dojść do trzeciej epoki w 3 miesiące z bohem na 50 lev i wszystkimi YRDami.Uczciwie !!! Myślę że dużo ludzi co trochę tutaj grają lub grali odeszło przez niego.Szkoda słów.

7

Friday, 19.05.2023, 19:15

mysle ze w konkursie gloszenia pierdół wysunąłeś się na prowadzenie
a jeśli chodzi o pomówienia to głównie wy mnie pomawiacie, np. w nazwach wsi zbanowanych kont.

tam u Was każdy jest niewinny i świety a potem - bah - kilka multikont w klanie
tylko niestety te multikonta to są same "śmieciowe" , nie zablokowano "konta matki"...

co do G = F
zwracałem uwagę na godziny logowań , wielokrotnie o mało normalnej 4-5 rano, z roznicą kilku minut
podejrzewam ze jest tam 3-4 graczy którzy wspoldzielili kilka - kilkanascie kont

chwile przed banem wymieniles sie z dobradusza na wsie, oddales chyba na 57 poziomie ...
ale oczywiscie nie masz z tamtym kontem nic wspolnego

a to czy rand i jerzys to ta sama osoba czy nie, to nie jest twoj zasrany interes, pod biurkiem mi nie siedzisz jak gram, prawda?

a skoro oskarzasz ze oszukuje to moze od razu powiedz jak ja to robie, co robie ?
transakcje na aukcji można sprawdzić
co , konta 6 epokowe wysyłają mi wagony z drewnem ?
wiadra z doswiadczeniem ?
4 konta 3epokowe ktore oskarzacie o bycie moim multi wysyłają mi tysiace jednostek dziennie na exp ?
konta które sie logują raz na dzien lub dwa i nawet nie mają premium ? ani HL aniola ? ani run na podniesienie zycia ?
ty widzisz ze robię coś dzieki czemu gram lepiej i szybciej niż ty ale TEGO NIE ROZUMIESZ

a czego nie rozumiesz to oskarżasz o oszustwo, ty i ta twoja cala zgraja
nie rozumiesz bo widocznie słabiej ogarniasz

więc : co ty za pierdoly wypisujesz?
nie wiem co bierzesz , zmniejsz dawkę...


Do administracji
czy mogę prosić, o pokazywanie na stronie zakonczonych transakcji ID gracza sprzedającego oraz ID gracza kupującego ?
bedzie mozna sprawdzić kto przerzuca PH
od razu wyjdzie jakie konta przedmiot kupują taniej a potem sprzedają drożej i tak w kolko

np. za to pewna zgraja dostala krótkiego bana:
[ PUSHING ] Grabarz42, Templariusz, Atamas
o, spiryt (= gladiator) sie tlumaczy ....

ale to mnie oskarzacie o multikonta ...

zalosne, ale takie pisowskie

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 19.05.2023, 21:50

Jakiś ty pokrzywdzony który nie oszukuje.

Na początek to też poproszę aby 3 epoka nie mogła dołączać do expedycji 6 epokowych ! A dlaczego ?

Bo tak sobie nabijasz bohatera a jak to robisz proszę bardzo.

Zakładasz sobie expedycje z konta 6 epoki bohaterem co ma 1 lvl dołączysz swojego głównego i kilka sztuk 1 lvl bohaterów z czarami obniżającymi obronę nosowi z innych kont i tak co drugi dzień bo co dwa dni można dołączać do expedycji zgarniasz 27tys. Doświadczenia. W miesiącu możesz wykonać 14 dolaczen więc 14x27tys to jest 384tys doświadczenia. Czyli oszukujesz i niszczysz tą grę. Bo już ci uwierzę że 6 epoka zamiast swojego podnosić bohatera dają tobie.
I to by się zgadzalo bo 3 miechy temu miałeś 52 lvl bohatera a teraz 59 lvl . Tylko mi nie mów że na innych się napakowales bo nikogo nie atakujesz co ma tylko 1 jednostkę więcej od ciebie.

Druga sprawa to skupować rzeczy za wyższą cenę, i też bym chciał zobaczyć ID graczy którzy skupują tak drogo i założę się że te zwoje do udzwigu do hełmu skupowała 6 epoka z twoich klanow jak już była za wysoka cena i nie mogłeś kupić i tak w kółko wystawiali aż zakupiłeś komplet tanio.
Interesowało by mnie dzisiajsze 4 zakupy zwoi co pewnie z któregoś konta walnoles po 1 mln chodź nie są warte tyle.

Twój zwój też sobie skupiles za wygórowana cenę z któregoś konta z 6 epoki.

Tak że się już nie pluj tutaj bo jedynie co robisz to placzasz że cię ktoś atakuje nie da rozbudować i donosisz :rotfl:

Ja by cię interesowało to gracz który został zbanowany olał to grę już dawno i chciał to oddał wioski więc nie płacz że nie tobie, i miał wywalone na to czy zostanie zbanowany czy nie !

9

Friday, 19.05.2023, 22:03

Na początek to też poproszę aby 3 epoka nie mogła dołączać do expedycji 6 epokowych !
To dobre! Podoba mi się. Zachęciłoby to do szybszego awansu w wyższe epoki. No i zniwelowałoby pomoc w expieniu przez "starszych" kolegów na wyższych ekspedycjach.
Ale chyba bardziej do wprowadzenia na nowych serwerach, czyli nigdy. :D


10

Friday, 19.05.2023, 22:13

Ja by cię interesowało to gracz który został zbanowany olał to grę już dawno i chciał to oddał wioski więc nie płacz że nie tobie, i miał wywalone na to czy zostanie zbanowany czy nie !


ta, akurat

gladiator 45 dostał od fryzjera wioskę
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=map&cx=301&cy=127
53 lvl ...


zezlomowanie gladiatora i fryzjera to bedzie przyjemnosc
takie do konca, tylko bio wam zostana ...



EDIT:
sadzac po poziomie zaplucia musiały was wkurzyc te bany
ze az mnie od donosiciela wyzywacie ...

a ten gracz co to "znudziła mu sie gra"
skoro taki znudzony gracz jechał na 7 multi (!!!) to nie dziwota ze u mnie podejrzewacie 30 multi , skoro jestem grą zainteresowany ...

takie macie widać standardy:
gracz znudzony: 5 do 10 kont
gracz zainteresowany: 11 do 20 kont
gracz pro : ponad 30 kont
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

i sie wszystko zgadza ... :)

wezta sie leczcie
na nogi, wiecie dlaczego ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rand1" (19.05.2023, 22:27)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 19.05.2023, 23:27

Masz fantazje !

Żeby kogoś zezłomować to trzeba atakować ! A ty jak do tej pory nikogo nie zaatakowales !
Pokaż ile razy mnie atakowałem jak stoliczna tylko stała w stolicy ? Jedynie naliczyłem 10 pionków z twojej strony i co raz wpadłeś bo myślałeś że stolica pusta.

Taki rozwalacz z ciebie że na ochronkach musisz jechać cały czas.

Wyzwales moja stoliczna, ale jak się zgodziłem to od razu z tchorzyles :rotfl:


Wpadnij po północy coś się tam wybuduje, morale sobie podniesiesz się niszcząc kilka jednostek ! Bo na tyle cię tylko stać !

12

Monday, 05.06.2023, 16:51

Odnoszę wrażenie , poparte prawie pewnością, że mała wredna multi menda która kasowała wioski wróciła.

tym razem założyła dwa nowe konta :
Dynamitos
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=50104
wsie:
STOLICA
Rand1 to wielki poziom 3
Współrzędne [ 41 : 43 ]
I donosiciel czyli k poziom 5
Współrzędne [ 52 : 53 ]
Zamek Gargamela poziom 5
Współrzędne [ 49 : 45 ]

oraz:
Zapalnik999
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=50105
STOLICA
Gniazdo poziom 3
Współrzędne [ 120 : 400 ]
Wiocha2 poziom 5
Współrzędne [ 50 : 40 ]


pewnie się już pilnuje żeby odpalać grę z konta incognito w przeglądarce :-(


swoją drogą to jest żle że ktoś kto założy konto i gra od kilku dni może przejąć wioskę którą ktoś lata temu budował miesiące i ją spalić

Administracja powinna np. zamiast "kasowania" wioski zrobić "porzucenie" wioski, że wioska nie miała by właściciela, nie można by jej oblegać (i bombardować) ale można by ją atakować.

brzmi jak raj farmerów :)

13

Tuesday, 06.06.2023, 00:12

Sądząc po nazwach wiosek to na pewno ta sama osoba. :D

W sumie to fajny pomysł wprowadzenie wiosek barbarzyńskich. Jeszcze fajniej jakby miały własne AI i potrafiły tworzyć jakieś niewielkie ilości jednostek, oraz może pod wodzą jakichś losowych bohaterów atakować nasze wioski :)
Coś jak Natarzy w pewnej znanej grze gdzie należy wybudować budynek cud świata, aby wygrać serwer.


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 06.06.2023, 13:34

Uwaga płaczek w akcji :rotfl:

Z racji że jak płaczliwy gracz płacze na forum to admini od razu reagują więc może zajmą się handlem. Bo walki takie tam robione są ze szok. Niedawno ktoś zakupił 5 avatarow po 10k a dziś nagle jeden idzie za 500k pewnie wyjątkowy znowu zwój :rotfl:

15

Tuesday, 06.06.2023, 14:50

uderz w multi to spiryt glos zabiera :-)



o, jaki komentarz pojawił się na koncie Dynamitosa :-)
==========
Brak możliwości spokojnej gry przez tego płaczka rand1 zostaje albo likwidacja konta lub niszczenie wiosek. Wybieram to drugie.

Najpierw zniszczenia 2 epokę kolo tego sima a potem 3 epokę.
Zobaczymy jak będzie plakał i ile mniej drzewa do rozbudowy będzie miał w pobliżu stolicy i bliższej wioski.

Bo jedynie to umie atakować slabszych bo z innymi silnejszymi 1&1 to z niego cykory wielki :)
==========

zwróćcie uwagę na użycie słów "płaczek" i "cykor" jednoznacznie wskazujące na spiryta ...
biedak, nie może na multi se pograć. ...

oraz na to że najpierw się przeniósł w okolice mojej wsi i zaczął niszczyć i oblegać wsie a dopiero potem dostał ataki ...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rand1" (06.06.2023, 14:55)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Tuesday, 06.06.2023, 15:09

Każdy widzi jaki z ciebie płaczek wystarczy wejść na forum i poczytac, multi to ty jestes! A nie płakałem mi aby cię nie atakować ? Skrzynka to Pękala mi od twojego płaczu w wiadomościach.

I dobrze robi ! Bo jesteś taki cienki że na słabszych swą frustrację wyladowywujesz :rotfl:

A tak z innej beczki masz jakieś życie wirtualne tzn. rodzine, znajomych z którymi mógłbyś spędzać czas > bo z tego co zauważyłem to twoje życie w realu to ta gra. Ty to chyba wszędzie łazisz z laptopem i z wi-fi :thumbdown:

Ps. Moje multi to

Rafcioter
Rabarbar2
Tikam z których ci wszystko daje i włączam urlop wtedy co ty.

Ja doświadczenie zdobyłem sam nie musiałem mieć multi w 6 epoce aby mi expy jedynkami robili abym nabijał se boha frajerku.


Teraz to nawet koło ciebie nie wolno się przenieść :?: Pragnę zauważyć że ty przejąłem wioskę koło której miałem stolice. Więc pisz dalej aby pod nieudacznika całą grę zmieniali.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (06.06.2023, 15:19)


17

Tuesday, 06.06.2023, 15:25

"Pragnę zauważyć że ty przejąłem wioskę koło której miałem stolice. Więc pisz dalej aby pod nieudacznika całą grę zmieniali."



zapomniales dopisać ze "na prosbe kolegi wklejam na forum" :-DDDDDD

chlopie ty sie juz nie kryjesz ze grasz na tych kontach !!!

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Tuesday, 06.06.2023, 16:05

Tak oczywiście z rabarbar2 robię sobie skany mojego konta aby wiedzieć gdzie są moje armie abyś mógł zaatakować moja stolice.

Gościu ty naprawdę masz ta gra dekiel zryty.
A ty się wypierasz tych multi z 6 epoki i 3 epoki a i tak każdy wie że to twoje.

Mi wystarczy jedno konto i będę każdemu pomagał co chce ci utrudnić grę. Bo z tego co widzę to jedynie tutaj w twoim realu możesz sobie z kimś popisać. Bo życie wirtualne ci padło !

19

Tuesday, 06.06.2023, 18:36

wystarczy popatrzec na pregierz i zobaczyć kto mial bany za multi, za przerzucanie ph ...

20

Wednesday, 07.06.2023, 15:00

Ten awatar za 500k to ja kupiłem. Była to wymiana awatar śmierci na awatar ziemii, a taka cena, aby nikt się nie wtrącał w aukcje.