Nie jesteś zalogowany.

1

Saturday, 26.08.2023, 22:53

MULTIKONTO, PUSHING // Proszę o sprawdzenie

sarecyn ID: 8403
JohnWick ID: 28892

Proszę o sprawdzenie, podejrzenie multikonta.

Proszę także zwrócić uwagę na ostanie aukcje, czy nie było przerzucania PH w dużych ilościach pomiędzy tymi kontami. :)
Wiem, że były. ;)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 27.08.2023, 09:52

Od tej gry na tych swoich kontach tracisz wzrok ! Proponuję odwiedzić okulistę !

No chyba że da się z urlopu skupować i się nie logować przez 28 dni ?

3

Thursday, 31.08.2023, 12:46

ID 28892
Postać JohnWick
Ban stały pushing przez handel z ID 21389.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Thursday, 31.08.2023, 21:40

Spiryt, ale JohnWick sie logował. a na tym koncie przecież Ty grales ...

ty masz pecha chłopie ...
co serwer to multikonta albo ciemne interesy ;-)

i konto JohnWick nie miało urlopu ...

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 01.09.2023, 11:15

Tys to chyba naprawdę jesteś upośledzony !

JohnWick grał ale ja mu nie skupowałem po zawyżonych cenach przedmiotów ! Bo cały czas jestem na urlopie.

Ale nie martw się jak będę miał więcej czasu to ci zjadę ta 6 epokę tak że podbuduje ja jeszcze na tych wszystkich kontach

Napisz pionku jak to przez ciebie dwóch graczy skasowało konta na t1. Chciało sobie podbić herosów w 3 epice i iść wyżej, ale taki frajer jak ty nie mógł ich trafić to im wioskę zabrał aby sobie ego podnieść jaki to wielki jesteś. Napisz jak im kazywales skany wiosek robić abyś wiedział gdzie surka leży.
Różnimy się tym że ta gra nie jest dla mnie całym moim światem jak dla ciebie i ja im odpuscilem aby sobie grali spokojnie.

A teraz znowu na t2 będę się kisić i wymianki domki robić a tak to by mieli z kim powalczyć. Ale cieniaski tak mają i kabluja !

Czekam na twój atak na moją kumuluje pokaż że masz jaja a nie jak tchórz ochronki sobie robić z multi

6

Friday, 01.09.2023, 17:55

A teraz znowu na t2 będę się kisić i wymianki domki robić a tak to by mieli z kim powalczyć. Ale cieniaski tak mają i kabluja !
Cianiasem to jest ktoś kto musi zaczynać ze wsparciem kolegi, milonami PH i 27 YRD'ami, aby przypadkiem atakując kogoś nie przegrać.

Nie mam nic przeciwko, abyś wrócił na nowym koncie i grał uczciwie, z Twoją aktywnością i zaangażowaniem w grę bez oszukiwania będziesz ciekawym rywalem.


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 01.09.2023, 18:28

Wy to naprawdę macie coś z głową, bo nie grałem i nie zamierzam grać od nowa bo mam w 6 epoce konto z którego będę Jerzykowi niszczył multi i waszemu klanowi też się chwyci za bezpodstawne oskarżenia. Tyle w temacie.

8

Friday, 01.09.2023, 18:39

Logi Gladiatora na T1, do którego się przyznałeś zgadzają się z logami Johna Wicka, a także z aktualnym kontem Pionier w 1 epoce - aktywowanym wczoraj po banie, na które wróciłeś; więc o jakich bezpodstawnych oskarżeniach mówisz.


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 02.09.2023, 07:43

Skąd wiesz kiedy to konto było aktywowane ? I dlaczego sądzisz że nikt się nie może zalogować o tej godzinie co inny gracz ?

10

Saturday, 02.09.2023, 14:17

Jeden z kolegów zauważył jak się pojawił. Posiada jeszcze ochronę gracza początkowego.

Nie sądzę. Może się zalogować, ale chyba nie myślisz, że moje podejrzenia są oparte tylko na jednym logowaniu. Przez kilkanaście dni pod rząd logi Gladiatora i Johna Wicka były w tym samym czasie najwyższa różnica to 2-3 minuty. Zazwyczaj to było jedne logowanie w ciągu dnia rano, a następne w podobnych godzinach rano dnia następnego.


11

Saturday, 02.09.2023, 14:36

Spiryt
gracz który szybko ma 27 yrd - podejrzenia padają na Ciebie
sprawa jest zgłaszana - nagle ty sie wypowiadasz w temacie

zaloze sie ze johnwick to Ty :-)

wez chlopie graj w koncu uczciwie
ta gra na to zasluguje


a tych dwoch graczy co skasowalo konta - skad ty tyle o tym wiesz?
mi sie skarzyli ze ich atakujesz, nawet raporty ze zlomowan pokazywali :-))))))

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Sunday, 03.09.2023, 09:28

Konto aktywowane nie ma ochronki, więc nie można zauważyć że się ktoś pojawił. No chyba że tak jak sushimake jak tylko płaczecie na forum to od razu on się pojawia. Może to on tak zauważa wszystko. Innymi sprawami się nie zajmuje jak tylko waszymi hmmm. Bo tutaj od tych spraw jest inny admin. Ale cóż koleżeństwo wygrywa.

Szkoda czasu na pisanie z wami

A ty jerzysku się nie wypowiadaj w tym temacie, bo tak wielki jerzys i wszyscy do niego od razu piszą i się skarżą. Wes mnie nie rozśmieszaj chłopcze bez jaj, nadal czekam na twój atak na t1 tchorzu. Chyba taki pogromca wszystkiego się nie boi takie małej kukułki ?

13

Sunday, 03.09.2023, 11:40

ze mną , z Rand1, jesteś umówiony na starcie stolic.
rok jeszcze nie minął
nie będę się uchylał :-)
stolic a nie moja stolica kontra twoje 4 armie


coś mi mowi że pelen pampers ci zaciazy i nie podejdziesz do starcia 1 na 1...

14

Sunday, 03.09.2023, 14:07

Konto aktywowane ma ochronę. Może najpierw coś sprawdź zanim zaczniesz wysnuwać jakieś teorie. Zresztą bardzo dobrze to wiesz, bo ją miałeś. Wychodząc z takim stwierdzeniem po prostu chcesz odsunąć od siebie podejrzenia, że to niby nie Ty tam grasz.


Podobne wątki