Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Juhas

Nierejestrowany

1

Tuesday, 12.08.2008, 00:04

Pomysł i skąd dropy?

Cześć, mam pomysł, który pewnie miał być kiedyś wprowadzony, ale coś nie wyszło ;)
Jeśli ktoś mnie atakuje, to wtedy w zakładce armia jest napisane kto i z jakiej wioski.
Mój pomysł, aby po kliknięciu na KTO można było wysłać do niego wiadomość, a po kliknięciu na nazwę wioski, żeby została pokazana na mapie.

Teraz mam pytanie o dropy. Liczyłem, że znajdę coś po zbadaniu jaskini poziom 1. Ale nie. Przepadałem ją już milion razy i nic ;) Więc kiedy można coś znaleźć?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 12.08.2008, 07:39

Przepadałem ją już milion razy
a za każdym razem czyścisz cały poziom ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 12.08.2008, 07:56

może po prostu wybierasz nieodpowiedniego wojownika.

spróbuj z 4 mastodontami, wyczyść całe piętro z przeciwników. ja już miałem około 30 złomiarskich włócznioraz:

lekkie sandały - dobry drop??
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

ImmorTal

Nierejestrowany

4

Tuesday, 12.08.2008, 09:56

Znalesc Mozesz za kazdym razem ja bylem z 10 razy a juz znalazlem 2 maczugi i wlucznie

5

Wednesday, 13.08.2008, 09:33

Znalesc Mozesz za kazdym razem ja bylem z 10 razy a juz znalazlem 2 maczugi i wlucznie
Ej ja też bym chciał wlucznie ale udało mi się tylko znaleźć włócznie +8 do ataku bohatera. Jakie bonusy daje wlucznia ?
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

6

Wednesday, 13.08.2008, 09:40

Mesmer kpniny se robisz wlucznia a włócznia to tylko ortografia l na ł u na ó i masz nie ma różnicy ile ty masz lat 5-7 chyba :P

7

Wednesday, 13.08.2008, 09:51

Sorry za offtop

Ja nie czepiam się tego że ktoś pisze bez polskich znaków. Sam prze bardzo długi czas ich nie używałem ze względu na problem iż na wielu forach, nawet polskich (sic) nie ma polskich znaków, w wielu grach sieciowych (MMORPG, FPS itp) także ich nie ma.
Poważnie uważasz że nie ma różnicy czy piszesz ó czy u ? 8|

a do tematu

Trzeba chodzić i czyścić poziom kiedyś na pewno coś wypadnie. Powodzenia
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki