Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 15.12.2023, 01:38

T3 - Pomysły

Cześć.
Mam pomysł co do T3, aby działał na trochę innych zasadach.

Mianowicie, byłby to mały serwer tylko dla aktywnych graczy, to znaczy, że konta nieaktywne przez dajmy na to np. 6 miesięcy będą kasowane wraz z wioskami.
Warto byłoby na nowym serwerze rozpatrzyć moje propozycje zmian dotyczących ustrojów w temacie Ustroje polityczne - zmiany, propozycje nowych

Może podkręcona prędkość budowy i treningu jednostek. ;) // do dyskusji, ale myślę, że to fajna opcja.


Ale bym grał... ^^

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Arlo" (16.12.2023, 18:32)


2

Tuesday, 26.12.2023, 17:16

Nie będę tworzył nowego tematu, bo i tak dużo tutaj spamię. ;)

Aktualnie gdy wioska jest szpiegowana to nie możemy skasować wioski, ani awansować do następnej epoki. Niektórzy fanatycy używają tej opcji, aby blokować rozwój gracza z którym rywalizują. Puszczają szpiega osadnikiem, który drepta nawet kilka dni, blokując slot na wioskę lub zamiar awansu do kolejnej epoki. Atak rozumiem, ale żeby szpieg blokował to trochę uciążliwe. Proponowałbym to jakoś znieść lub ograniczyć czasowo.