You are not logged in.

[nie bug] Brak dropów

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Juhas

Unregistered

1

Tuesday, August 12th 2008, 3:34pm

Brak dropów

Cześć, zwiedziłem już dość sporą ilość razy pierwsze piętro jaskini. Za każdym razem pokonuję przeciwników. Ale ani razu nie miałem żadnego dropa.
Nic, zupełnie nic nie znalazłem. Dostaję tylko doświadczenie. To od czegoś zależy, mam totalnego pecha, czy jest jakiś rzadki bug?

This post has been edited 1 times, last edit by "Thorga" (Aug 13th 2008, 12:15pm)

Raziel

Intermediate

• Send private message

2

Tuesday, August 12th 2008, 4:32pm

Zależy tylko od szczęścia. Jeżeli szansa na znalezienie maczugi na pierwszym poziomie jaskini wynosi np. 1%, to statystycznie na 100 wypraw powinna wypaść jedna maczuga. Ale że na świecie istnieją trzy rodzaje kłamstw - małe kłamstwo, duże kłamstwo i statystyka - to ktoś może mieć super dropy co wyprawę (nawet na 1 poziomie jaskini) a toś inny (tak jak ty) może nie znajdować absolutnie nic.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Tuesday, August 12th 2008, 7:38pm

Ja przez pierwsza ere dopnalem 5 itemkow 4 runy i 1 zwoj, robiac mase wypraw ;] braklo szczescia niestety, za to w drugiej erze juz mam o wiele wiele wiecej czyli szczescie tymrazem dopisuje, oby jak najdluzej ;)

a tu max szczescia, dwa dropy w jednej wyprawie: http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=500936&key=c61f68a831

troszke ciepliwosci i karta pewnie sie odmieni

powodzenia

4

Wednesday, August 13th 2008, 6:50am

To mój 7 dzień i udało mi się wydropić
2 x sandały
1 x włócznia
2 x maczuga

Trzeba liczyć na szczęście
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

This post has been edited 1 times, last edit by "Mesmer" (Aug 13th 2008, 7:16am)

5

Wednesday, August 13th 2008, 12:15pm

Do tematu dropów jest dział "Sala Trofeum".
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny