Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Sir Marcin

Początkujący

  • "Sir Marcin" started this thread

Postów: 20

Skąd: Wąchock - Stolica Humoru :-D

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 12.08.2008, 19:42

Pytanie ....

Znalazłem zwój co dzięki niemu można rzucać czary ale można go użyć tylko z pierścieniem albo amuletem i się pytam czy pierścienie i amulety można znaleźć w każdej lokacji specjalnych czy są jakieś specjalne lokacje co się w nich znajduje sie pierścienie i amulety ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Sir Marcin" (12.08.2008, 19:48)


Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 12.08.2008, 20:19

Teoretycznie w każdej... ale szansa na znalezienie dziurawej biżu w 1 erze jest mikroskopijna :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Tuesday, 12.08.2008, 20:45

W 1 erze tylko na bosie, ale większą szanse masz na znalezienie włóczni w spichlerzu przeciwnika, tak więc lepiej nie robić sobie zbędnej nadziei.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Zoltan" (12.08.2008, 21:00)