Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 12.08.2008, 20:08

Mobilność, a czas marszu

Czym się różni mobilność od czasu marszu? Tylko proszę nie piszcie, że jedno wpływa na bohatera, a drugie na armie. Zwiększam to i to, a jakoś czas potrzebny do dojścia do określonego miejsca mi się nie zmienia.
Wiec może mi ktoś szczegółowo, jak idiocie wytłumaczyć do czego służy jedno i drugie?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 12.08.2008, 20:15

Mobilność działa na armię a czas marszu na bohatera :P
Czas marszu jest to szybkość twojego bohatera, a mobilność jest to wartość o jaką zmniejszony jest czas marszu jednostek w armii bohatera. Nic więcaj na ten temat powiedzieć się nie da.
A czy czas marszu wynosi może wciąż 15 minut, jest to czas dojścia do lokacji specjalnej a ty masz konto premium? Bo jedną z zalet posiadania premium jest to, że czas przejścia do lokacji specjalnej (nawet na drugim końcu mapy) to maksimum 15 minut.
Więc możesz mieć np. do lokacji minut 20, po zwiększeniu czasu marszu i mobilności masz dajmy na to minut 16, to w obu przypadkach będziesz szedł 15 minut.

Ostrzegam, że jestem zmęczony, niewyspany i padły, więc moja wypowiedź może być ciężka do odebrania :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Tuesday, 12.08.2008, 20:25

Aby twoja armia poruszała się szybciej musisz rozwijać i mobilność i czas marszu i jedno i drugie jest bardzo istotne ponieważ twoja armia porusza się z prędkością najwolniejszej jednostki będącej w twojej armii jest to opisane w tutorialu .... WALKA...

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 12.08.2008, 20:31

Zwiększam to i to

Dex, wnioskując po tym fragmencie on zwiększa obie cechy ;)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

5

Tuesday, 12.08.2008, 21:03

Tak wiem chciałem tylko podkreślić jak ważne jest podnoszenie obu statystyk w wypowiedzi JUHASA daje się wyczuć nutkę irytacji z tego powodu .Ale mam nadzieje że nasze odpowiedzi w jakimś stopniu mu pomogą