Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 13.08.2008, 09:13

NA JAKIE LOKACJE Z JAKIM WOJSKIEM W 2 EPOCE ???? CHODZIĆ ????

MAM PROŚBE DO STARYCH WYJADACZY TEJ GRY :D O POMOC JAK W TEMACIE JAKIE WOJSKO NA JAKIE LOKACJE WYSYŁAĆ W 2 EPOCE W TUTKU JEST TYLKO PIERWSZA EPOKA CHYBA ZE ZLE SZUKAM JAK JEST TO EWENTUALNIE LINKA POPROSZE ?(
Sygnatura usunięta przez Administrację.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 13.08.2008, 10:13

Pamiętam, że w 2 epoce chodziłem głównie na Genowefę w składzie 6 hoplitów i 4 procarzy (z sandałami, falangą i gladiusem) i poza procarzami strat nie odnosiłem. Bodajże możesz z 10 procarzami do jaskini chodzić i 1 poziom powinieneś bez większych strat mordować. Tyle szczerze mówiąc pamiętam ;)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Wednesday, 13.08.2008, 10:50

Po co ten CapsLock....

Jedyne co mogę doradzić to 10 hoplitów na 4 lvl siedliska wilków - bez technologii 100% zaliczonych, 0 strat
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

4

Wednesday, 13.08.2008, 12:14

RE: NA JAKIE LOKACJE Z JAKIM WOJSKIEM W 2 EPOCE ???? CHODZIĆ ????

MAM PROŚBE DO STARYCH WYJADACZY TEJ GRY :D O POMOC JAK W TEMACIE JAKIE WOJSKO NA JAKIE LOKACJE WYSYŁAĆ W 2 EPOCE W TUTKU JEST TYLKO PIERWSZA EPOKA CHYBA ZE ZLE SZUKAM JAK JEST TO EWENTUALNIE LINKA POPROSZE ?(
ostrzeżenie ustne - nie pisz z Caps Lockiem i zmień sygnaturkę na mniej bijącą po oczach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Wednesday, 13.08.2008, 13:43

Po co ten CapsLock....

Jedyne co mogę doradzić to 10 hoplitów na 4 lvl siedliska wilków - bez technologii 100% zaliczonych, 0 strat
no te twoje 100% jest niewiele warte :P

mozesz wrocic bez niczego z samym hero (lub nawet bez) na 3 poziom to prawie 100% bez strat

tu masz np przyklad :
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=508644&key=70d37df40b

tutaj wsciekly byl tylko straznikiem (a pomysl jakby tak gwardzista sie trafil) i do tego nawet szybko udalo sie ich troche ubic.
gdyby sie tak gorzej rozlozyly ciosy to wraca po tobie wspomnienie do stolicy a nie hero z wojem ;)

6

Wednesday, 13.08.2008, 19:00

Do krowy:

Bohater w obronę!! Zanim odszedłem wykonałem około 20-25 tych lokacji i nigdy nic nie padło ;)
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

7

Wednesday, 13.08.2008, 21:13

RE: RE: NA JAKIE LOKACJE Z JAKIM WOJSKIEM W 2 EPOCE ???? CHODZIĆ ????

dzieki wszystkim za porady ;]
MAM PROŚBE DO STARYCH WYJADACZY TEJ GRY :D O POMOC JAK W TEMACIE JAKIE WOJSKO NA JAKIE LOKACJE WYSYŁAĆ W 2 EPOCE W TUTKU JEST TYLKO PIERWSZA EPOKA CHYBA ZE ZLE SZUKAM JAK JEST TO EWENTUALNIE LINKA POPROSZE ?(
ostrzeżenie ustne - nie pisz z Caps Lockiem i zmień sygnaturkę na mniej bijącą po oczach.


co do tych uwag to myśle gościu że przesadzasz jako moderator niedługo sie bedziesz czepiał że ktoś napisał wiecej niż 10 słów !!!!

pisze z capsem bo tak lubie = nie ma nigdzie zakazu !!!!!!!!!!!1

sygnature mam taka bo jest regulaminowa i forum ją przyjeło wiec widać może byc jak nie mozesz na nią patrzeć to nie patrz :P
Sygnatura usunięta przez Administrację.

8

Thursday, 14.08.2008, 09:01

na forum obowiązują zasady netykiety.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 15.08.2008, 00:45

Dzięki za cynk, przyda się. Macie jeszcze jakieś sprawdzone lokacje w starożytności?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 15.08.2008, 12:40

Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "LaCroix" (15.08.2008, 13:02)


12

Sunday, 17.08.2008, 07:54

Ja na bohu miałem 140 leczenia, więc może dlatego nic nie padało...

Legionistów nie radzę wysyłać na wilki....puściłem bodajże 8 legionów i 1 hoplite (no i procka aby zapełnić slot) - padło wszystko włącznie z bohaterem.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....