Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 20.08.2008, 22:22

jaskinia - portal mocy

nazwę to błędem w grze a nie bugiem ponieważ uważam że admini żle to ustawili.

robiąc lokację jaskinia lvl 3 dostaję wiecej pkt niz robiąc lokację portal mocy lvl 2.

mogę zapytać gdzie tu sens?

odwracając. - ktoś kto skonczył 3 klase podstawówki jest lepszy od tego który skończył 5.

skoro jaskinia jest pierwszym krokiem w drabinie która ma 3 stopnie a drugim jest portal mocy... to ilość zdobywanego doświadczenia powinna być większa im dalej się zapuszczamy w kolejne lokacje
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (21.08.2008, 08:24)


2

Wednesday, 20.08.2008, 23:58

Jak sam wiesz ilość zdobytego xp to 2% sumy hp zabitych przeciwników.

Jaskinia poziom 3:
Niedźwiedź (12-17) hpmax 188 (suma hp 2256 - 3196) (xp 45 - 64)
Tygrys (6-8 ) hpmax 249 (suma hp 996 - 1494) (xp 20 - 30)
Goliat (nie mam raporty a nie chce mi się sprawdzać)

łącznie xp 65 -94 (plus xp z goliata)

Portal 2:
Harpia (3-7) 82 (max nieznany nie miałem gwardzistów) (suma hp 246 - 574) (xp 5 - 11)
Upadły (8-12) 257 (max nieznany nie miałem gwardzistów) (suma hp 2056 - 3084) (xp 41 - 61)
Gilgamesh (nie mam raporty a nie chce mi się sprawdzać)

łącznie xp 46 -72 (plus xp z gilgamesha)

Takie życie wiele zmienić się nie da (chyba że ilość strażników albo więcej hp dla nich).
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

3

Thursday, 21.08.2008, 08:46

Poziom trudności lokacji decyduje o dropie (i trudności) w lokacji a nie o zdobywanym expie.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker