Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 20.08.2008, 23:20

Poszukiwania + zadania (propozycja

Mam pomysł może zrobić takie coś jak poszukiwania idą 30 minut (do ustalenia) i może być kilka opcji np : napada cię duża ilość potworów 10 misiów (niedźwiedzi) + 5 wilczych samców niekiedy mogą być ulepszone demony przykład chaotyczny Minotaur który jest jak bohater tylko różne cechy mogą być i chaotyczny daje 10% na przedmiot magiczny daje 20% (do ustalenia) 2 opcja to przedmiot lub surowce jakiś mały % szans albo wdepnąłeś w krowi placek smród cię zabija szybko uciekasz i do tego mogą być zadania traf na Minotaura (albo innego stwora) i zabij go za to dostaniesz 100 kamienia + bron albo coś albo zadania naciskasz na nie wybierasz armie i oni idą jak w nieznane miejsce nie widzisz kordow mogą być tam stwory podobne do lokacji albo np: osuszona wioska jest tam 10 dzikich ludzi 3 slonie i 30 myśliwych albo cos jak sadzicie


trochę sie rozpisałem a tak wogóle to jak zbudować palisadę albo mur czy to jest 1 epoce
?( ?( ??

2

Wednesday, 20.08.2008, 23:32

Niestety pierwszej części postu nie zrozumiałem(jest zbyt chaotyczna), wiec odpowiem Ci na drugą- w pierwszej epoce nie ma murów.

3

Wednesday, 20.08.2008, 23:47

Jeszcze raz i powoli bo nie zrozumiałem tak jak poprzednik ani słowa
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

4

Thursday, 21.08.2008, 07:42

Chodzi mu chyba o opcję "Poszukiwania" analogicznie jak w BW "Idż na wyprawę". Klikamy i po odbyciu poszukiwań ( 30 min ) mamy różne wyniki. Wynikiem poszukiwań może być właśnie natknięcie się na minotaurów i tu pojawiać by się miały dodatkowe opcje ( możliwości wyboru ) co robimy. Zabijamy czy wybieramy opcję pokojową, za co dostajemy ciekawego questa, ale z możliwością umoczenia. ( Żeby nie było za łatwo ).
Pomysł ciekawy. Pytanie brzmi co na to Team BW i jak jest to trudne technicznie do zapodania w grze.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

5

Thursday, 21.08.2008, 11:59

komander o to właśnie mi chodzi rozne opcje bohaterow na ktorych mozna sie natknąć można tu pisać ja wszystko zbiore ale czytajcie potem piszcie a nie Minotaur sto razy i odrazu cechy np: magiczny upiorny i coś takie dobrze było by odrazu powiedzieć co to daje upiorny bohater ma +20 ataku (przykład) pisać


Czekam na administracje jak będzie jakiś admin lub moderator (najlepiej Konrad ) proszę o szybką odpowiedz

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 21.08.2008, 14:59

Pewnie jest to łatwiejsze do zrobienia niż "lokacje specjalne" - ale
tutaj NIESPODZIANKA, lokacje specjalne pełnią rolę wypraw, z tym, że
trzeba się trochę więcej pomęczyć. Bez sensu jest wrzucać kolejne
wyprawy, mające na celu to samo - dostanie expa i sprzętu. To nie jest BW ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych