Nie jesteś zalogowany.

[prawdopodobnie rozwiązany] Darmowa armia.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 21.08.2008, 16:20

Darmowa armia.

Nie wiem czy to bug czy zamysł twórców ale pojawiło mi się po przejściu do 2 ery 10 mieczników. Są zupełnie darmowi ( zero utrzymania). Zgłaszam to jako bug bo znajomy który wcześniej przechodził nie otrzymał takiego prezentu a w nowościach nie widzę żadnego info o tego typu zmianie.

2

Thursday, 21.08.2008, 20:08

Ej ja też chce :P

A tak na poważnie racja to musi być bug i muszę przyznać też że bardzo się chwali to że zgłosiłeś to a nie zachowałeś dla siebie
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

3

Friday, 22.08.2008, 12:12

Jakbyś mógł podać jeszcze swoje ID w grze byłoby extra :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 22.08.2008, 12:44

dyvida nie trudno znaleźć, jest na 20 miejscu więc nie tak daleko
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?a=profile&uid=222
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

5

Friday, 22.08.2008, 13:41

dyvida nie trudno znaleźć, jest na 20 miejscu więc nie tak daleko
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?a=profile&uid=222
Jak LaCroix napisał, to mój profil a w nim wszystko jest. :D

A tak na marginesie to nie byl by to taki głupi pomysł z taką darmową armią na początku kazdej ery. Jak wiadomo po przejsciu dużo się transportuje surowców miedzy wioskami i to by troszkę ułatwiło sprawe. Szczególnie w 3 erze i pewnie następnych gdzie osad będzie więcej a i koszt utrzymania jednostek znacznie większy.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 23.08.2008, 10:39

Póki co zsynchronizowałem upkeep na serwerze. Możesz opisać jakie miałeś armie przed przejściem do 2 epoki (jednostki, liczebność)?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Saturday, 23.08.2008, 10:43

Kurcze nie pamiętam dokładnie. Na stolicy miałem na pewno 10 mamutów i chyba 5 dzikich. Na osadzie ok 10-15 dzikich, 5 wilków, 5 mastodontów i 10 tygrysów. Jakoś tak miałem.
Po tej zmianie mam teraz ujemny przyrost brązu, ciekawe czy będzie odejmować od moich zasobów czy tylko będzie ujemny :D .

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 23.08.2008, 10:47

Będzie odejmować. W razie czego usuń te jednostki, powinno wtedy wrócić do normy.
Miałeś jedną armię w której miałeś tylko 10 jednostek i nic więcej? Bo prawdopodobnie w jakiś sposób nie została usunięta przy zmianie epoki.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Saturday, 23.08.2008, 11:28

Na pewno nie miałem tak żebym miał na osadzie tylko 10 jednostek jednego rodzaju. Ale teraz sobie przypominam ze miałem 10 dzikich i 8 mastodontów podczas przechodzenia. To może Ci dzicy się zamienili bo to by pasowało.
I ujmuje zasoby przy minusowym utrzymaniu :P

10

Tuesday, 09.09.2008, 11:38

Odnośnie tego Buga tęż mam podobną sytuacje.

Dostałem gratis 12 Taranów, 3 Rydwany, 7 Kapłanów

Miałem wcześniej chyba 12 Szamanów, 7 Wilczych Jeźdźców, 8 Tygrysów, 5 Mamutów

Surowce z początku się nie odejmowały teraz się odejmują z drugiej wiochy, można normalnie skasować.

My ID

http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?a=profile&uid=4104

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 09.09.2008, 11:56

Upkeep przeliczony + błąd prawdopodobnie rozwiązany.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker