Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

  • Oficjalny

    Początkujący

    You have to register first, to connect to this user.

About me

  • Nazywam się Paweł i pochodzę z Gorzowa Wielkopolskiego. Moimi zainteresowaniami jest z racji wykonywanego zawodu: dziennikarstwo oraz częściowo także nowoczesne technologie internetowe. W wolnym czasie przepadam za aktywnością sportową - wsiadam na rower i daję się porwać. Poza tym jestem jednym z redaktorów portalu stworzonego z myślą o dziennikarzach obywatelskich, tj. portal dziennikarski e-journalist.pl (udzielam się przede wszystkim w dziale z technologiami ). Piszę także autorskiego bloga na temat tego co dzieje się na rynku komputerowym (software i hardware). Prywatnie jestem przeszczęśliwym ojcem dwójki 4-latków, które skutecznie zajmują większość mojego wolnego czasu.