Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

  • dysonairblade

    Początkujący

    You have to register first, to connect to this user.

About me

  • O mnie?
    Hmmm... po pierwsze kocham oglądać seriale. Moją pasją jest też moja praca w sklepie higienicznym, gdzie sprzedaję suszarki do rąk marki Dyson.
    Suszarki do rąk firmy Dyson są najszybsze. Żadna inna suszarka do rąk dostępna na rynku nie wysuszy nam rąk w zaledwie 10 sekund.
    Badania przeprowadzone według protokołu NSF P335 wykazały, że Dyson Airblade™ suszarki do rąk są najszybsze. W każdej sekundzie przez otwory o maksymalnej szerokości 0,8 mm przepychane jest do 30 litrów powietrza. W efekcie powstają cienkie strumienie powietrza o prędkości 430 mph/690 km/h, które usuwając wodę z rąk, suszą je szybko i higienicznie. Zainteresował Ciebie temat suszarek? Zerknij na mojego bloga - http://higieniczny.pl/suszarka-do-rak-dy…-ja-wybrac.html